Uživatel nepřihlášen
Mightyho spisy
RSS kanál blogu
Píše: Mighty - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Mightyho spisy

Escape from Tarkov

Pondělí 1.5.2017 12:49 - Autor: Mighty
To se mi líbí

Escape from TarkovAni článek, ani dojmy ze hry. Jen pár screenshotů a časem možná i menší povídaní o zážitcích z této ruské survival akce, jež má sakra dobrý potenciál. DayZ bez zombieků, s krásným level desingnem, líbivou grafikou a mnoha dalšími vychytávkami o nichž si mohou jiné survival hry nechat jen zdát.

Tak Tě tu u nás vítáme

Zatím jsem chtěl ukázat jen pár obrázků a časem dopisovat zážitky ze hry. Jenže obrázky se jentak ukázat nedají, článek nelze zveřejnit, protože je příliš krátký :) A tak zkusím pár slov navíc, snad to pomůže. EFT je často srovnáván s DayZ ( sám jsem jej výše zmínil), aktuálně již někteří hráči váhají mezi EFT nebo Playerunknown Battlegrounds, jež vystrnadilo H1Z1 a jejich King of the Hill. Kdyby se trochu víc zajímali o EFT jistě by věděli, že je absolutně zcestné srovnávat tento survival s jinými hrami, ve kterých bojujete o přežití.

Takhle si můžete odrbat zbraň
Takhle si můžete odrbat zbraň

EFT je takový hardcore, už jen protože vám třeba prohledávání skříňky s 5 šuplíky zabere dobrých 6 minut, nemluvě o kompletním prohledání oběti, jež jste sestřelili a chystáte se ji obrat o všechno co se do vás vejde. Hra má absenci kamery ze třetí osoby, za což jsem opravdu velmi rád. Ze hry tak automaticky odpadává "podvádění" toho směru, že si jiný hráč šikovně natočí kameru a vidí co je za zdí :)

Vystřílel jsem si AKčko
Vystřílel jsem si AKčko

Než se vůbec pustíte do svého prvního zkoumání dostupných lokací, mějte na paměti, že máte omezený rozpočet co se herní měny týká ( vybavení se, kromě lootu a obírání mrtvol, dá zakoupit u překupníků. Momentálně jsou ve hře 4 a každný z nich nabízí jiné věci - např nejmenovaný překupník nabízí vybavení jako třeba noční vidění, tlumiče a další modifikace zbraní + vykupuje různé artefakty, které můžete v lokacích najít - je to zdlouhavější ale pořád dobrý způsob vydělávání. U dalšího můžete nakoupit vesty, kukly, batohy atp, třetí nabízí zbraně a jejich modifikace. Ten čtvrtý je víceméně stejný jako předešlí tři. Na dostupnost zboží se však spoléhat nemůžete - nevím zda jsou obchodníci stejní pro všechny online hráče, ale leccos by to vysvětlovalo.

Je to prostě nádhera
Je to prostě nádhera
Tohle už se naštěstí nestává :)
Tohle už se naštěstí nestává :)
Inventář a vybavování se. Hlavně nezapomentou naplnit zásobník.
Inventář a vybavování se. Hlavně nezapomentou naplnit zásobník.
Mighty survived !
Mighty survived !
Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 7 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Escape from Tarkov
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:

O autorovi blogu

Mighty
Mighty
Muž, 31 let, Krutej sever

Sinclair ZX Spectrum

X360

PS4 - 1TB

XONE - 1TB - v plánu

PC:

i5-6600K

GTX 970 Gaming 4G

16 GB DDR4

Kingston SSDNow V300

A že jsou PC hráči nej piráti ? Mnozí z nás si jistě pamatují na zlatou éru očipovaných Playstation 2, kdy se pirátilo všechno jako o život, jediný důvod, proč v tom konzolisti nepokračují, je že to už nejde

Založit herní BLOG

Nově v tomto blogu